איך מצטרפים לדיגיתֵל?

ההרשמה לכרטיס העיר דיגיתֵל והנפקת הכרטיס הינן ללא עלות.


הרישום לדיגיתל מתאפשר בשתי דרכים: מילוי טופס באינטרנט וקבלת הכרטיס עם שליח המבצע זיהוי אישי; או הגעה חד פעמית לאחת מנקודות הרישום העירוניות. הזיהוי האישי נועד להגן על פרטיותך ועל המידע האישי שיוצג לך במסגרת דיגיתֵל.

 

תהליך הרישום:

 

 1. רישום באינטרנט:
  • מלאו את פרטיכם בטופס הרישום המקוון.
  • לאחר ההרשמה, ישלח קישור אל תיבת הדוא"ל שמסרתם בעת הרישום. יש ללחוץ על הקישור כדי להשלים את התהליך. לבעלי תיבת דואר של Gmail - בדקו האם המייל הגיע ללשונית "קידום מכירות" (Promotions).
  • בתוך כחודש לאחר השלמת הרישום, ייצרו עמכם קשר מחברת השליחויות כדי לתאם את הגעת השליח אליכם הביתה. עקב עומס הנרשמים החדשים, יתכנו עיכובים בחברת השליחויות. עמכם הסליחה.
  • תוך 24 שעות ממועד קבלת הכרטיס יופעל האזור האישי שלכם בדיגיתל.
  • שימו לב: המסירה הינה אישית בלבד ומותנית בהצגת תעודה מזהה לשליח. הרישום באינטרנט מיועד לתושבים מגיל 16 ומעלה.

 2. רישום בנקודות השירות העירוניות:
  • יש להגיע לאחת מנקודות הרישום עם תעודה מזהה (תעודת זהות, רישיון נהיגה בתוקף או דרכון בתוקף), ולהרשם אצל נציג השירות. תושבים חדשים, יוכלו להירשם רק לאחר כ-30 יום לאחר שינוי הכתובת במשרד הפנים.
  • השלמת הרישום באינטרנט - לאחר הרישום אצל נציג השירות, תישלח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני שמסרת, ובה קישור להשלמת תהליך הרישום. שים לב - ללא השלמת שלב זה, לא יישלח אליך הכרטיס.
  • קבלת הכרטיס - כרטיס התושב ישלח לביתך בדואר תוך 21 יום ממועד השלמת הרישום באינטרנט.
   שים לב - אם הכרטיס לא התקבל תוך 21 יום, אנא צור עמנו קשר באמצעים המפורטים מטה.

לצפייה בסרטון הדרכה בנושא הצטרפות לדיגיתל

האם מישהו אחר יכול לרשום אותי לדיגיתֵל?

 • תושב העיר שגילו מעל 16, יכול לבצע רישום פרונטלי של קרוב משפחה מעל גיל 16 - הורה, בן/בת זוג, צאצא, סבא/סבתא, הורה של בן/בת הזוג ואח/אחות, בכפוף ל:
  1. הצגת תעודת זהותו המעידה על קרבת המשפחה / תעודה מזהה ותצהיר בחתימתו של המבקש, המאשר את קרבת המשפחה.
 • תושב העיר, הנמצא בטווח הגילאים שבין 13-16 (שטרם מלאו לו 16), יכול להצטרף לדיגיתֵל רק באמצעות רישום פרונטלי המתבצע על ידי הורה או אפוטרופוס אחר (להלן: "האפוטרופוס").
  לצורך כך, יציג האפוטרופוס תעודה מזהה המעידה על האפוטרופסות, או תעודה מזהה ומסמך אחר המוכיח את האפוטרופסות, וכן יחתום על טופס רישום בנוסח המפורסם באתר האינטרנט של העירייה.

 

 

אובדן כרטיס דיגיתל

אם הכרטיס אבד, יש לדווח למוקד דיגיתל באמצעות פרטי הקשר המופיעים מטה (טלפונית או בטופס המקוון).

 

{{ pb.phoneBookClient.title }}
{{item.headerStr}}

{{ item.LinkTitle.Value }}

{{item.phone1.Caption}}:

{{ item.phone1.Value }} {{ item.extension1.Value != ''? ', ' + pb.phoneBookClient.shluha + ' ' + item.extension1.Value : '' }}

{{ item.phone2.Value }} {{ item.extension2.Value != ''? ', ' + pb.phoneBookClient.shluha + ' ' + item.extension2.Value : '' }}

{{ item.phone3.Value }} {{ item.extension3.Value != ''? ', ' + pb.phoneBookClient.shluha + ' ' + item.extension3.Value : '' }}

{{ item.phone4.Value }} {{ item.extension4.Value != ''? ', ' + pb.phoneBookClient.shluha + ' ' + item.extension4.Value : '' }}

{{ item.phone5.Value }} {{ item.extension5.Value != ''? ', ' + pb.phoneBookClient.shluha + ' ' + item.extension5.Value : '' }}

{{item.phoneHours.Caption}}:

{{item.email.Caption}}:

פקס:

{{item.officeHours.Caption}}:

{{item.messages.Caption}}:

{{item.postAddress.Caption}}:

כתובת:

{{ item.FullAdress.Value }}

קישורים:

{{ note.LinkTitle.Value }}:

שירותי המרכז:

{{ item.servicesProvided.Value }}

טפסים מקוונים: