קהילה וספורט

מועצת הנוער והמנ"שים

מועצת הנוער העירונית

אם עוד לא שמעתם על מועצת הנוער העירונית, אז זה הזמן שתדעו שמייצגת אתכם קבוצה צעירה, חזקה ואכפתית שיוצרת שינוי, יוזמת ופועלת בשבילכם והכי חשוב הקבוצה הזו מורכבת מבני נוער כמותכם שיודעים בדיוק מה אתם צריכים. מועצת הנוער העירונית מורכבת מנציגים של בתי ספר, תנועות, ארגונים ומרכזי נוער שכונתיים  המייצגים את כלל בני הנוער בעיר וכל המרקם האנושי המרכיב את העיר. המועצה נועדה להוות קבוצה משפיעה הפועלת לטיפוח מנהיגות הנוער, אשר לוקחת חלק באירועים ופעילויות משמעותיות בעיר ומביאה ערך מוסף בייצוג והשמעת קול הנוער ובקידום פעילות עבורו. המשתתפים במועצה עוברים קורס מקצועי ומפגשי המועצה מתקיימים אחת לשבוע בבניין העירייה.

רוצים להמשיך ולעקוב אחר פעילות המועצה, לפנות למועצה להתייעצות או פשוט להיות בקשר? מוזמנים לפנות אלינו על פי פרטי הקשר המופיעים בתחתית דף זה.

מרכזי נוער שכונתיים (מנ"ש)

  
 

תכירו את מרכזי הנוער השכונתיים המכונים המנ"ש, מקום 'לנוער בלבד' בהם תוכלו לבלות את זמנכם אחה"צ עם בני גילכם ולעסוק בכל מה שמעניין אתכם. המרכזים פרושים בכל השכונות בעיר תל-אביב-יפו ואתם יכולים להגיע, לבלות עם חברים או להכיר בני נוער מהעיר. המנ"שים מארגנים אירועים, מסיבות, ומפגשים. פעילים, יוזמים ומקדמים פעילויות ערכיות, חברתיות ומשמעותיות עבור נוער בעיר ועבור הקהילה. מתאגדות בהם קבוצות עניין בתחומי טכנולוגיה, גלישה, קולנוע, תיאטרון, תקלוט, ריקוד, אומנות, מוסיקה ועוד. המנ"ש פתוח כל השבוע בשעות  אחה"צ לכיתות ז'-י"ב ואם תרצו יכול להיות גם הבית שלכם. לעוד פרטים, מוזמנים ליצור קשר ישירות עם מרכז הנוער השכונתי הקרוב לביתכם או על פי פרטי הקשר המופיעים בתחתית דף זה.

{{ tab.tablesClient.title }}

סינון עבור טבלת "{{ tab.tablesClient.title }}"
חיפוש חופשי
או חיפוש לפי קטגוריה:
  • {{ filter.Name }}

    מסנן לפי שדה {{ filter.Name }}. לפתיחת המסנן יש ללחוץ Enter, המעבר בין האפשרויות מתבצע בעזרת Tab ולחיצת Enter לבחירה. לסגירה יש ללחוץ Esc.
{{ tab.tablesClient.title }}
{{ header.Caption }}  
{{ col.Caption }}:
{{ col.Caption }}:
{{ tab.tablesClient.title }}
{{ header.Caption }}  
{{ col.Caption }}:
{{ tab.tablesClient.title }}
{{ header.Caption }}  

שרונהאב מרכז החדשנות והיזמות לנוער

יש לכם רעיונות מעולים ? במקום לזרוק אותם לפח, תכירו את 'שרונהאב', מרכז יזמות לנוער שנמצא במתחם שרונה ומיועד אך ורק לבני נוער. המרחב הינו חלל פיזי לעבודה הכולל פעילויות, סדנאות, קורסים ואירועים בתחומי הטכנולוגיה, יזמות חברתית ויזמות עסקית. כל הפעילות במרחב מתקיימת במטרה לתת כלים, ידע ומרחב יצירה ויזמות לנוער בעיר תל-אביב-יפו ומחוצה לה. כאן תוכלו  לפגוש נוער פעיל ויוזם כמוכם אשר מקבל ליווי ממנחים ומנטורים שיעזרו לכם להתקדם ולהפוך את הרעיונות שלכם למציאות. לפרטים נוספים צרו קשר על פי פרטי הקשר המופיעים בתחתית דף זה.

עמוד הפייסבוק של שרונהאב

OMG קבוצת הפרסום הצעירה של נוער תל-אביב-יפו

תכירו את קבוצת הפרסום שאחראית על יוזמה והפקה של פרויקטים וקמפיינים פרסומיים אודות פעילויות איכותיות וערכיות לנוער בעיר. הקבוצה מורכבת מבני נוער המתנסים בתפקידים מתחומי הצילום, עריכת וידאו, סאונד, כתיבה, ניהול רשתות חברתיות, עיצוב גרפי, הפקה ועוד. חברי הקבוצה זוכים למפגשים מקצועיים ולהתנסות מעשית שתשמש בסיס מצוין לפיתוח קריירה בתחום וזוכים לצפות בתוצרים שלהם מפורסמים ברחבי העיר. התוכנית מוכרת כחלק ממחויבות אישית. לפרטים נוספים צרו קשר עימנו, על פי פרטי הקשר המופיעים המופיעים בתחתית דף זה..

עמוד הפייסבוק של שרונהאב

{{ pb.phoneBookClient.title }}

{{item.headerStr}}

{{ item.LinkTitle.Value }}

{{item.Manager.Caption}}:

{{item.Manager_position.Caption}}:

{{item.phone1.Caption}}:

{{ item.phone1.Value }}

{{item.phone2.Caption}}:

{{ item.phone2.Value }}

{{item.phoneHours.Caption}}:

{{item.calculatedFax.Caption}}:

{{item.FullAdress.Caption}}:

{{item.addresscomments.Caption}}:

{{item.officeHours.Caption}}:

{{item.postAddress.Caption}}:

{{item.email.Caption}}:

{{item.messages.Caption}}:

{{item.Website.Caption}}:

{{item.DirectForm.Caption}}:

{{item.longURL.Caption}}:

שירותי המרכז:

{{ item.servicesProvided.Value }}

טפסים מקוונים:

{{item.AccessibilityCoordinator.Caption}}:

{{item.CoordinatorPhone.Caption}}:

{{item.CoordinatorEmail.Caption}}:

{{item.Accessibility.Caption}}:

{{item.accessibilitysetting.Caption}}:

{{item.AccessibilityNotes.Caption}}:

חזרה לתחילת העמוד