נעים בסופ"ש

נעים בסופ”ש הוא מערך היסעים הפועל בסופי השבוע: ביום שישי משעה 18:00 עד 02:00 לפנות בוקר, וביום שבת משעה 9:30 עד שעה 18:00. המערך כולל שבעה קווים שעוצרים ביותר מ-600 תחנות ברחבי המטרופולין.

השירות החל לפעול בנובמבר 2019 כחלק מתפיסה תחבורתית של העירייה לשיפור התחבורה הציבורית בעיר ולצמצום השימוש והבעלות על הרכב הפרטי. השירות פעיל ב-5 ערים: גבעתיים, קריית אונו, רמת השרון, שוהם ותל-אביב-יפו. הקווים מאפשרים נסיעה אל מרכז הערים ובין השכונות השונות, בשעות שבהן התחבורה הציבורית הסדירה לא פעילה, תוך התחשבות באזורים בהם מתגוררים שומרי שבת.

החיבור לרשויות הסמוכות מהווה בשורה של ממש ביכולת של תושביהן לבקר בתל-אביב-יפו בסופי השבוע, ושל תושבי העיר לבלות ולבקר משפחה וחברים בערים אלו. מדובר על מענה התניידותי חשוב ביותר למגוון אוכלוסיות, בדגש על אילו שאינם מחזיקים ברכב פרטי.

מיומו הראשון של הפרויקט ניכר כי הצורך בשירות גבוה מאוד והוא נהנה מביקוש הולך וגובר. לכן, אנו משקיעים מאמצים בשיפור ובדיוק השירות.

נכון להיום, לאור איסור גביית תשלום על השירות מצד המדינה, הנסיעה בשירות היא ללא תשלום.

מידע נוסף על שעות הפעילות ועל מסלולי הקווים אפשר למצוא באתר נעים בסופ"ש וכן באפליקציות התחבורה התומכות בשירות: אוטובוס קרוב ו- Moovit.