תנועה וחניה

משנים סדרי עדיפויות בתחבורה

תל אביב-יפו נמצאת במהלך של שינוים ושיפורים תחבורתיים - שבסופם, בעוד כמה שנים, ישתמשו רוב תושבי העיר באמצעי תחבורה בני קיימא, כמו הליכה ברגל, רכיבה על אופניים, נסיעה בכלים אישיים - וכמובן, שימוש בתחבורה ציבורית ושיתופית.

{{ im.imageGalleryClient.title }}

למה בכלל לעבור לתחבורה בת קיימא?

על מנת לשפר את איכות החיים, ולייצר מרחב ציבורי בדומה לערים מתקדמות בעולם, מקודמים בעיר עשרות פרויקטים בתחום התחבורה בת הקיימא. לנו, בעירייה, נותר רק לבקש מכם, התושבים, להיות מעורבים, להתעניין, לשאול - וכמובן, לסייע לנו במאמץ המשותף לצמצום הנסיעה ברכב הפרטי.

יחד, בכוחות משותפים נצליח להפוך את העיר שלנו לנעימה, איכותית, שוויונית, בטוחה, קהילתית ותוססת - כל הטוב במקום אחד.

במהלך עבודות התשתית השונות ברחבי העיר יהיו שינויים מהותיים בהסדרי התנועה והחניה. זאת, לאור הסטת נתיבי תחבורה לנתיבים חלופיים, צמצום מקומות החניה, גודש של כלי רכב פרטיים בשטח נסיעה קטן יותר, ומתן עדיפות לתחבורה ציבורית, שתספק אלטרנטיבה לרכב הפרטי.
אנו מודים מראש לתושבים, בעלי העסקים והמבקרים בעיר על הסבלנות והסובלנות שיידרשו מהם במהלך העבודות, ומזמינים אתכם להתעדכן בפרטים ובשינויים בכל עת באתר העירייה ובמוקד שירות 106 פלוס.

{{ lwi.linksClient.title }}

{{ lwi.linksClient.title }}

{{ tab.tablesClient.title }}

סינון עבור טבלת "{{ tab.tablesClient.title }}"
  • מסנן לפי שדה {{ filter.Name }}. לפתיחת המסנן יש ללחוץ Enter, המעבר בין האפשרויות מתבצע בעזרת Tab ולחיצת Enter לבחירה. לסגירה יש ללחוץ Esc.

    {{ filter.Name }}:

חיפוש
{{ tab.tablesClient.title }}
{{ header.Caption }}