תנועה וחניה

העיר תל-אביב-יפו היא מטרופולין עסקי בשעות היום, ומרכז בילויים בלילה. כתוצאה מכך, נעים בה בכל שעות היממה מכוניות, אוטובוסים, משאיות וכלי רכב דו גלגליים.
באתר זה תוכלו למצוא מידע אודות אמצעי חניה לתושבים, בעלי עסקים ומבקרים בעיר. תוכלו גם לברר אודות דוחות חניה ולשלמם באופן מקוון. ניתן גם לקרוא אודות פרוייקטים שונים אשר העירייה מקדמת, כגון תחבורה ציבורית ורכיבה על אופניים. נהגו בזהירות! 

 

 

רפורמת החניה בתל-אביב-יפו

 עיריית תל-אביב-יפו מאפשרת לתושבי העיר בעלי תו חניה להחנות את רכבם ללא תשלום בכל העיר בתחום חניה מוסדרת (כחול לבן) ובהתאם להוראות התמרורים במקום. במקומות בהם מוצב תמרור המתיר חניה לבעלי תו אזורי מתאים (משעה 17:00 עד 09:00 למחרת בבוקר), החניה מותרת רק לתושבי האזור בעלי תו.

בנוסף, הוכפלו מספר החניונים ה"קרובים לבית" לתושבים. ההנחה בחניונים העירוניים של אחוזת החוף גדלה באופן משמעותי. חשוב לציין כי לא הייתה פגיעה באזורי חניה מועדפת באף אחד מאזורי החניה בעיר.
מידע נוסף בעמוד הסדרי חניה

{{ tab.tablesClient.title }}

סינון עבור טבלת "{{ tab.tablesClient.title }}"
  • מסנן לפי שדה {{ filter.Name }}. לפתיחת המסנן יש ללחוץ Enter, המעבר בין האפשרויות מתבצע בעזרת Tab ולחיצת Enter לבחירה. לסגירה יש ללחוץ Esc.

    {{ filter.Name }}:

חיפוש
{{ tab.tablesClient.title }}
{{ header.Caption }}  

עוד בנושא

  • {{ item['summary'].Value != "" && fp.displayDescription == 'True' ? fp.commonFunc.TruncateString(item['Title'].Value, 35) : item['Title'].Value}}

    {{ fp.commonFunc.TruncateString(item['summary'].Value, 85) }}

    פרטים נוספים