תנועה וחניה

{{ lwi.linksClient.title }}

העיר תל-אביב-יפו היא מטרופולין עסקי בשעות היום ומרכז בילויים בלילה. כתוצאה מכך נעים בה בכל שעות היממה כלי רכב שונים.
באתר זה תוכלו למצוא מידע אודות אמצעי חניה לתושבים, לבעלי עסקים ולמבקרים בעיר, תוכלו גם לברר בנושא דוחות חניה שקיבלתם ולשלמם באופן מקוון. תוכלו גם לקרוא אודות פרויקטים שונים אשר העירייה מקדמת, כגון: תחבורה ציבורית ורכיבה על אופניים. נהגו בזהירות!

 

 

רפורמת החניה בתל-אביב-יפו

עיריית תל-אביב-יפו מאפשרת לתושבי העיר בעלי תו חניה של תל-אביב-יפו להחנות את רכבם ללא תשלום בכל העיר בחניה מוסדרת כחול לבן ובהתאם להוראות התמרורים במקום. במקומות שבהם מוצב תמרור המתיר חניה לבעלי תו אזורי מתאים משעה 17:00 עד 09:00 למחרת בבוקר, החניה מותרת רק לתושבי האזור בעלי התו האזורי המתאים.

בנוסף, הוכפלו מספר החניונים ה"קרובים לבית" לתושבים. ההנחה בחניונים העירוניים של "אחוזת החוף" גדלה באופן משמעותי. חשוב לציין כי לא הייתה פגיעה באזורי חניה מועדפת באזורי החניה בעיר.

 

מידע נוסף בעמוד הסדרי חניה

{{ tab.tablesClient.title }}

סינון עבור טבלת "{{ tab.tablesClient.title }}"
  • מסנן לפי שדה {{ filter.Name }}. לפתיחת המסנן יש ללחוץ Enter, המעבר בין האפשרויות מתבצע בעזרת Tab ולחיצת Enter לבחירה. לסגירה יש ללחוץ Esc.

    {{ filter.Name }}:

חיפוש
{{ tab.tablesClient.title }}
{{ header.Caption }}  

עוד בנושא

  • {{ item['summary'].Value != "" && fp.displayDescription == 'True' ? fp.commonFunc.TruncateString(item['Title'].Value, 35) : item['Title'].Value}}

    {{ fp.commonFunc.TruncateString(item['summary'].Value, 85) }}

    פרטים נוספים