מידע עירוני

עיר חכמה - קהילה וספורט

כרטיס העיר דיגיתל

  
 

אנחנו מכירים אתכם - כרטיס העיר דיגיתֵל הוא כרטיס התושב החדש, המציע הטבות ומידע אישי בהתאם לתחומי העניין שלכם. מחזיקי כרטיס דיגיתל זוכים להנחות קבועות ושוטפות במוסדות התרבות, הספורט והפנאי העירוניים, יכולים לראות את המידע וההעדפות שלהם באיזור אישי באתר האינטרנט העירוני, ובו שירותים מקוונים ומידע מותאם אישית, ומקבלים עדכונים כבקשתם בדוא"ל וב-SMS על כל מה שקורה בעיר, בהתאם לתחומי העניין האישיים שלהם (אירועי תרבות, אמנות ומוסיקה, פעילויות לילדים, ספורט ועוד), כמו גם עדכונים בזמן אמת על המתרחש בסביבתם הקרובה (שיפוצי וחסימות רחובות, חירום, אירועים קהילתיים ועוד).
ניתן להירשם לכרטיס דיגיתל בנקודות הרישום ברחבי העיר, או בהרשמה מקוונת. הכרטיס מתקבל עד הבית עם שליח, וההרשמה אליו היא ללא עלות.


למידע נוסף ולהרשמה לדיגיתל

דיגיטף

  
 

התינוקות של תל אביב-יפו נהנים יותר!

''דיגיטף" הינו כרטיס תושב ייחודי להורים לילדים, המבוסס על כרטיס תושב "דיגיתל" הקיים, הניתן בחינם לתושבי העיר תל אביב-יפו, ומרכז את כל המידע להורים התל-אביביים במקום אחד.  מתחשק לכם לבלות בג'ימבורי החדש או בסדנת יוגה לפעוטות? מתלבטים אם אפשר כבר לתת לך בטטה ולעבור למוצקים?
ריכזנו את כל המידע כאן בעבורך. עם תוכן עשיר, מידע על האירועים, על ההנחות ועל ההטבות, ועם כל התשובות לכל השאלות (כמעט), כי התינוקות של תל אביב-יפו, הם שלנו.

 

למידע נוסף ולרשימת פעילויות דיגיטף

דיגידוג

  
 

אפילו הכלבים נהנים יותר!

בתל-אביב-יפו רשומים כ- 25,000 כלבים החיים בבתי התושבים, כאשר היחס בין מספר הכלבים לבני האדם נחשב לאחד הגבוהים בעולם (1:17). לכן יזמה העירייה את "דיגידוג", כרטיס תושב ייחודי לכלבים, המבוסס על כרטיס התושב "דיגיתֵל", שניתן בחינם לתושבי העיר תל-אביב-יפו ומקנה מידע והנחות באירועים ועדכונים שוטפים על המתרחש בעיר בהתאם לתחומי העניין ובסביבת המגורים.
כרטיס "דיגידוג" מאפשר לתושבים לקבל מידע על כלביהם: תזכורות שוטפות על מועדי חיסון קרובים אצל הווטרינר העירוני, מידע בנושא גינות כלבים חדשות וקרובות למקום המגורים, אירועים עירוניים לכלבים, הטבות בבתי עסק של כלבים ברחבי העיר ועוד.

 

למידע נוסף ולהרשמה ל"דיגידוג"

תל וקח - השאלת חפצים

  
 

רגע לפני שאתם מוציאים מאות שקלים על חפץ שיתפוס מקום בבית ובקושי תשתמשו בו, בואו לבדוק אם הוא נמצא בספרייה שלנו.  "תל וקח", ספריית החפצים הקהילתית של תל-אביב-יפו, היא מיזם עירוני חדשני במרכז הקהילתי פלורנטין. השירות מיועד לתושבי העיר תל-אביב-יפו בלבד, ומאפשר לקבל בהשאלה כלי עבודה, ציוד לקמפינג, ציוד לבעלי חיים, ועוד. רשימת החפצים מופיעה באתר העירוני וזמינה להשאלה בטופס מקוון. ההשאלה בעלות סמלית של 10 ₪.


למידע נוסף ולהשאלת חפצים

יש מקום - השכרת מתחמים

  
 

זקוקים למקום למסיבת יום הולדת?

שירות "יש מקום - פותחים אולמות בשבילך" מאפשר לאתר ולשכור עשרות כיתות, חדרים, אולמות, מגרשים ומתחמים במרכזים עירוניים שונים, לצורך כל פעילות שתרצו לקיים - יום הולדת, מפגש קהילתי, ערב שירה בציבור, מפגש כיתתי, מסיבת גן, ישיבת ועד או התארגנות תושבים, פעילות תנועה וספורט, חזרה של להקות, תערוכת אמן, קבוצת לימוד ותמיכה, הרצאה, כנס ועוד.
בחירת המתחם, הזמנתו והזמנת ציוד נלווה (כסאות, שולחנות, מקרן ועוד) נעשית כולה באופן מקוון, במחירים מוזלים לתושבי תל-אביב-יפו.


למידע נוסף ולהזמנת מתחמים

אפליקציות עירוניות

  
 

מחפשים אופני תל-אופן פנויים בסביבתכם? מתלבטים איזו הצגה לראות הערב? השתמשו באפליקציות העירוניות.
עיריית תל-אביב-יפו מפעילה ארבע אפליקציות עירוניות, אותן ניתן להוריד בחינם ולגשת אליהן מכל טלפון חכם:
אפליקציית "תל-אביב-יפו" לקבלת מידע ושירותים עירוניים המאפשרת לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: תרבות, אמנות ופנאי, חניונים פתוחים, שבילי אופניים, אופני תל אופן פנויי , מסעדות ובתי קפה, סרטים, גינות ופארקים.
אפליקציית "תל-אביב-יפו 106+" לדיווח על מפגעים המאפשרת גם איתור רכבים שנגררו ובדיקת סטטוס הטיפול בהם.
אפליקציית "דיגיתל" המאפשרת למחזיקי כרטיס התושב לשלם עבור מתקני חוף בעלות מוזלת - שמשייה, כסא חוף ומיטת שיזוף. בעתיד תשמש האפליקציה כגרסה הדיגיטלית של כרטיס מועדון דיגיתל, ותשמש את תושבי העיר לקבלת מידע עדכונים מותאמים אישית על כל האירועים וההטבות בסביבתם.
אפליקציית "חופי תל-אביב-יפו" המאפשרת לכלל באי העיר לשלם עבור מתקני חוף - שמשייה, כסא חוף ומיטת שיזוף – ישר מהכיסא במקום לעמוד בתור למכונות בחוף.


למידע נוסף על האפליקציות ולהורדה לאנדרואיד / אייפון

Free WiFi ברחבי העיר

  
 

אנחנו רוצים שהשירותים המקוונים שלנו יהיו נגישים לכם גם באמצע הרחוב, ולכן פרשנו רשת אינטרנט אלחוטית (WiFi) חופשית לשימוש ב-80 אתרים שונים ברחבי העיר. כל נקודת גישה מספקת רוחב פס של 20 מגה בייט לפחות. בין האתרים: רצועת חוף הים, השדרות המרכזיות בעיר, פארק דרום, רחוב פלורנטין, שוק התקווה, גינות קהילתיות בדרום ובצפון העיר, טיילת הרברט סמואל, יפו העתיקה, רחוב אבן גבירול ועוד. לרשות הגולשים עומד מוקד תמיכה ייעודי הפועל 24 שעות ביממה,7 ימים בשבוע.


למידע נוסף

התנדבות גמלאים בגנים

גמלאים, רוצים להתנדב במקום הכי שמח בעולם?

תכנית "הסבא והסבתא של הגן" מופעלת בעיר תל-אביב-יפו במסגרת התכנית הלאומית "זהב בגן". הגמלאים המתנדבים לתכנית מגיעים אחת לשבוע לגן הסמוך לאזור מגוריהם ושבו אין להם נכדים, משתלבים בפעילות הגן, ונהנים מתכנית הכשרה מסודרת אחת לחודש – "קמפוס זהב בגן", בהובלת רכז ומנחה קבוצות.


למידע נוסף ולהצטרפות לתכנית

אם לאם - תמיכה לאימהות אחרי לידה

מרגישה בודדה בחופשת הלידה?

התינוק בכה כל הלילה ואת כבר לא יודעת מה לעשות?

העזרה בדרך - מיד שולחים אליך אמא מנוסה שתציל אותך. תכנית "אם לאם" מסייעת לאימהות לאחר לידה. במסגרת התכנית, עוברות אימהות ותיקות הכשרה ייעודית כדי שתוכלנה ללוות ולסייע לאימהות טריות אחרי לידה. השירות ניתן ללא תשלום, בבית היולדת. התכנית מופעלת על ידי מינהל השירותים החברתיים, ואימהות יכולות להירשם אליה כמתנדבות מלוות או כמבקשות תמיכה.


למידע נוסף ולהצטרפות לתכנית

שלישי זהב - מועדון גיל הזהב בבניין העיריה

  
 

ותיקי העיר רוקדים בבניין העיריה - "שלישי זהב'' הוא מועדון לבני גיל הזהב, המתקיים בימי שלישי במהלך כל השנה, במרכז השירות ברחבת הלובי של בניין העירייה (אבן גבירול 69). הכניסה ל"שלישי זהב " חופשית ופתוחה. הפעילות מתחילה אחה"צ ונמשכת עד הערב. בין השעות 18:00-16:30 ניתן ליהנות ממשחקי שש-בש, דמקה, רמי -קוב ועוד לצד קפה ועוגה. בין השעות 20:00-18:00 מזמינים אתכם למוסיקה וריקודים.

 

למידע נוסף על הפעילות

משחקיה בבניין העיריה

  
 

הילדים נוהרים לעיריה - פעם בשבוע הופך בניין העיריה לג'ימבורי ענק! בימי חמישי בין השעות 19:00-16:00פועלת בלובי בניין העירייה משחקייה ענקית לילדים בני 6-3. הכניסה חופשית! במשחקייה, המתקיימת בקומת הלובי של בניין העירייה (רח' אבן גבירול 69, קומת הלובי), מחכים לילדים ולהורים משחקי ענק, משחקי חשיבה,  איפור לילדים, שעת סיפור ועוד. הכניסה בליווי הורים בלבד.


למידע נוסף על הפעילות

ליד הבית - פעילויות ילדים בבניין הנדסה

  
 

מעוניינים לנתק את ילדכם מהמסכים?
הצטרפו ל''לוגי-כאן'' - אחר צהריים של משחקי בנייה וחשיבה עם ילדכם ועם ילדי השכונה: משחקי רובוטיקה, סדנות אינטראקטיביות ועוד. הפעילות מתקיים בימי ב' בשעות 16:30 - 19:00 בבניין הנדסה ברחוב פילון 5 ומיועדת לילדי כיתות א'-ו'. ילדים וגם הורים מוזמנים - הכניסה חופשית!

לתשומת ליבכם: הפעילויות מתקיימות בהתאם לתנאי מזג האוויר, בין השעות 16:30 - 19:00.


למידע נוסף על הפעילות

STEP HEAR– הנגשת חופי הים לאנשים עם צרכים מיוחדים באמצעות אפליקציית טלפון


חופי העיר נגישים לכולם – תל אביב-יפו התברכה בחופים מקסימים, וחשוב לנו שכולם יוכלו ליהנות מהם. לכן התחלנו פיילוט שיאפשר גם לאוכלוסיית העיוורים בעיר לבלות בחופי הים, בשלווה ובביטחון, בעזרת אפליקציית STEP HEAR, פיתוח ישראלי המסייע לנווט במרחב באמצעות רטט והוראות קוליות. בשלב הראשון מותאם ומונגש חוף מציצים ובשלב הבא יונגשו באמצעות האפליקציה כל חופי תל אביב-יפו.

חזרה לתחילת העמוד