אפליקציות המובייל הרשמיות של עיריית תל אביב-יפו

בעיריית תל-אביב-יפו קיימות שתי אפליקציות עירוניות, אותן תוכלו להוריד בחינם ולגשת אליהן מכל טלפון חכם.
רוצים לדעת אלו אירועים מתרחשים הערב? מה לעשות עם הילדים בחופש? באיזה פארק כדאי לעשות פיקניק? אילו מסעדות ובתי קפה נמצאים קרוב לבית? איזה חניון פתוח? מהי תחנת 'תל-האופן' הקרובה והאם יש בה אופניים להשכרה? אילו סרטים מוקרנים בסינמטק? הורידו את האפליקציות עכשיו באחד הקישורים המופיעים מטה.
באמצעות האפליקציות תוכלו גם לבדוק האם רכבכם נגרר, לפנות ישירות אל מוקד 106 ואל מוקדים נוספים, ולעקוב אחרי פנייתכם באופן מקוון.

אפליקציית 106+ לדיווח על מפגעים בעיר

האפליקציה מאפשרת לדווח על מפגעים בזמן אמת בפשטות ובנוחות ולקבל סטאטוס על הטיפול במפגע בזמן אמת למוקד שירות 106 פלוס העובד 24 שעות ביממה.
ניתן לדווח באפליקציה על ידי בחירת אחד מהמפגעים הנפוצים שמופיעים ברשימה באפליקציה או לכתוב מלל חופשי, להעלות תמונה של המפגע ושל המיקום המדויק ולדווח על גבי המפה על מיקום המפגע. הדיווח מועבר אל מוקד שירות 106 פלוס ומשם מתועלת ליחידה התפעולית הרלוונטית.

 

בדוק האם רכבך נגרר:
בנוסף לדיווח על מפגעים, האפליקציה מנגישה את האפשרות לבדוק האם רכבך נגרר. במקרה והרכב נגרר, האפליקציה תציג את מיקום הרכב ואת דרכי ההגעה ממיקומך הנוכחי.
אז מה ניתן לעשות באפליקציית 106+?

  • דווח על מפגעים ופנייה לעירייה בנושאים שונים
  •  צפייה ברשימת דיווחים קודמים שלך וכן בפרטי הדיווח עצמו
  •  צפייה במפת המפגעים סביבך, המציגה דיווחים שדווחו בסביבה הקרובה אליך
  •  עריכת פרופיל אישי וצפייה בדירוג המדווח שלך
  •  שינוי הגדרות האפליקציה (הפסקת אנימציות או ביטול קבלת הודעות מתפרצות -פוש)
    *האפליקצייה נגישה.

אפליקציית 'מה קורה בעיר?'

רוצים לדעת אלו אירועים מתרחשים הערב? מה לעשות עם הילדים בחופש? באיזה פארק כדאי לעשות פיקניק? ריכזנו לכם את כל מה שקורה בעיר באפליקציה אחת!
בנוסף למידע של כל האירועים הכי חמים בתל-אביב-יפו, האפליקציה מציגה את רשימת החניונים הפנויים לרכבים ואופנועים, שבילי אופניים, מסעדות ובתי קפה, גינות ציבוריות, גינות כלבים ועוד.

הצפייה מתבצעת באמצעות רשימה או על גבי מפה.

הורידו את האפליקצייה עכשיו: