אפליקציות המובייל הרשמיות של עיריית תל אביב-יפו

עיריית תל אביב-יפו מפעילה ארבע אפליקציות עירוניות, שניתן להוריד בחינם ולגשת אליהן מכל טלפון חכם:

  • אפליקציית "חופי תל אביב-יפו" מאפשרת לכלל באי העיר לשלם עבור מתקני חוף - שמשייה, כיסא חוף ומיטת שיזוף - הישר מהכיסא, במקום לעמוד בתור למכונות בחוף. מחזיקי כרטיס תושב "דיגיתל" נהנים מרכישה בתעריף מוזל באמצעות האפליקציה.
  • אפליקציית "תל אביב-יפו 106+" לדיווח על מפגעים מאפשרת, בנוסף לתשלום עבור מתקני חוף, גם איתור כלי רכב שנגררו ובדיקת סטטוס הטיפול בהם.
  • אפליקציית "תל אביב-יפו" לקבלת מידע ושירותים עירוניים מאפשרת לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר, בתחומי התרבות, אמנות ופנאי, חניונים פתוחים, שבילי אופניים, אופני תל אופן, מסעדות ובתי קפה, סרטים, גינות ופארקים.
  • אפליקציית "דיגיתל" מאפשרת הצגה של כרטיס דיגיטלי, צפייה ועדכון של קטגוריית "הפרטים שלי" ו"תחומי העניין שלי", וקבלת התראות והודעות. כמו כן מאפשרת האפליקציה הצגה, עדכון, מימוש או ביטול של כרטיסים שהוזמנו, וכן מעבר מהיר מהתפריט הראשי לאפליקציית "חופי תל אביב-יפו".

אפליקציית תל אביב-יפו 106+ לדיווח על מפגעים בעיר

האפליקציה מאפשרת לדווח על מפגעים למוקד שירות 106+, העובד 24 שעות ביממה, בזמן אמת, בפשטות ובנוחות, ולקבל עדכון על סטטוס הטיפול במפגע.
ניתן לדווח באפליקציה באמצעות בחירה באחד המפגעים הנפוצים שמופיעים ברשימה, או לכתוב מלל חופשי. כמו כן, ניתן להעלות תמונה של המפגע ושל מיקומו, ולדווח על גבי המפה על המיקום המדויק של המפגע. הדיווח מועבר אל מוקד שירות 106+, ומשם מתועלת ליחידה התפעולית הרלוונטית.

בדקו אם רכבכם נגרר
בנוסף לדיווח על מפגעים, האפליקציה מאפשרת לבדוק אם רכבכם נגרר. במקרה שהרכב נגרר, האפליקציה תציג את מיקומו ואת דרכי ההגעה אליו ממיקומכם הנוכחי.

אז מה ניתן לעשות ב"אפליקציית 106+"?

  • לדווח על מפגעים ולפנות לעירייה בנושאים שונים.
  • לצפות ברשימת הדיווחים הקודמים שלכם, וכן בפרטי הדיווח עצמו.
  • לצפות במפת המפגעים סביבכם, המציגה דיווחים מסביבה הקרובה אליכם.
  •  לערוך פרופיל אישי ולצפות בדירוג המדווח שלכם.
  •  לשנות את הגדרות האפליקציה (הפסקת אנימציות או ביטול קבלת הודעות מתפרצות - פוש)

*האפליקצייה נגישה

אפליקציית תל אביב-יפו

רוצים לדעת אילו אירועים מתרחשים הערב? מה לעשות עם הילדים בחופש? באיזה פארק כדאי לעשות פיקניק? ריכזנו עבורכם את כל מה שקורה בעיר באפליקציה אחת!
בנוסף למידע על כל האירועים הכי חמים בתל אביב-יפו, האפליקציה מציגה את רשימת החניונים הפנויים לרכבים ולאופנועים, שבילי האופניים המסומנים, מסעדות ובתי קפה, גינות ציבוריות, גינות כלבים ועוד.

הצפייה אפשרית באמצעות רשימה, או על גבי מפה.

מוזמנים להוריד את האפליקציה עכשיו.