אפליקציות המובייל הרשמיות של עיריית תל-אביב-יפו

עיריית תל-אביב-יפו מפעילה ארבע אפליקציות עירוניות, אותן ניתן להוריד בחינם ולגשת אליהן מכל טלפון חכם:

 • אפליקציית "חופי תל-אביב-יפו" המאפשרת לכלל באי העיר לשלם עבור מתקני חוף - שמשייה, כסא חוף ומיטת שיזוף – ישר מהכיסא במקום לעמוד בתור למכונות בחוף ולמחזיקי כרטיס תושב דיגיתל רכישה בתעריף מוזל.
 • אפליקציית "תל-אביב-יפו 106+" לדיווח על מפגעים המאפשרת גם איתור רכבים שנגררו ובדיקת סטטוס הטיפול בהם.
 • אפליקציית "תל-אביב-יפו" לקבלת מידע ושירותים עירוניים המאפשרת לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: תרבות, אמנות ופנאי, חניונים פתוחים, שבילי אופניים, אופני תל אופן פנויי , מסעדות ובתי קפה, סרטים, גינות ופארקים.
 • אפליקציית "דיגיתל"  מאפשרת הצגת כרטיס דיגיטלי, הצגת/עדכון של הפרטים שלי ותחומי העניין שלי וקבלת התראות והודעות. כמו כן היא מאפשרת הצגה/עדכון/מימוש/ביטול של כרטיסים שהוזמנו וגם מעבר מהיר מהתפריט הראשי לאפליקציית "חופי תל אביב- יפו".

אפליקציית תל-אביב-יפו 106+ לדיווח על מפגעים בעיר

האפליקציה מאפשרת לדווח על מפגעים בזמן אמת בפשטות ובנוחות ולקבל סטאטוס על הטיפול במפגע בזמן אמת למוקד שירות 106 פלוס העובד 24 שעות ביממה.
ניתן לדווח באפליקציה על ידי בחירת אחד מהמפגעים הנפוצים שמופיעים ברשימה באפליקציה או לכתוב מלל חופשי, להעלות תמונה של המפגע ושל המיקום המדויק ולדווח על גבי המפה על מיקום המפגע. הדיווח מועבר אל מוקד שירות 106 פלוס ומשם מתועלת ליחידה התפעולית הרלוונטית.

בדוק האם רכבך נגרר:
בנוסף לדיווח על מפגעים, האפליקציה מנגישה את האפשרות לבדוק האם רכבך נגרר. במקרה והרכב נגרר, האפליקציה תציג את מיקום הרכב ואת דרכי ההגעה ממיקומך הנוכחי.

אז מה ניתן לעשות באפליקציית 106+?

 • דווח על מפגעים ופנייה לעירייה בנושאים שונים
 •  צפייה ברשימת דיווחים קודמים שלך וכן בפרטי הדיווח עצמו
 •  צפייה במפת המפגעים סביבך, המציגה דיווחים שדווחו בסביבה הקרובה אליך
 •  עריכת פרופיל אישי וצפייה בדירוג המדווח שלך
 •  שינוי הגדרות האפליקציה (הפסקת אנימציות או ביטול קבלת הודעות מתפרצות -פוש)
  *האפליקצייה נגישה.

אפליקציית תל-אביב-יפו

רוצים לדעת אלו אירועים מתרחשים הערב? מה לעשות עם הילדים בחופש? באיזה פארק כדאי לעשות פיקניק? ריכזנו לכם את כל מה שקורה בעיר באפליקציה אחת!
בנוסף למידע של כל האירועים הכי חמים בתל-אביב-יפו, האפליקציה מציגה את רשימת החניונים הפנויים לרכבים ואופנועים, שבילי אופניים, מסעדות ובתי קפה, גינות ציבוריות, גינות כלבים ועוד.

הצפייה מתבצעת באמצעות רשימה או על גבי מפה.

הורידו את האפליקצייה עכשיו: